Wybielanie zębów

Jesteś na:


W klinice Dental Estetic wykorzystujemy najnowocześniejszą i najbardziej popularną na świecie metodę – lampę BEYOND ® Polus Advanced. Odpowiadamy w ten sposób na zapotrzebowanie mieszkańców Białołęki i Warszawy, którzy najczęściej pytali o wybielanie zębów tą metodą.

Kiedy wykonywać wybielanie zębów?

To zabieg, który najczęściej wykonują osoby dorosłe. Dzieci w naturalny sposób mają białe zęby. Jednak z wiekiem w wyniku picia kawy, herbaty, czerwonego wina, palenia tytoniu zęby tracą swój pierwotny kolor. Częściowo pomagają zabiegi higieniczne – usuwanie przebarwień, zdejmowanie osadów i kamienia >> , ale niekiedy zabrudzenia zbyt mocno wniknęły w strukturę szkliwa. W takiej sytuacji zapraszamy na zabieg wybielania.

Dlaczego wybielanie zębów metodą Beyond?

Nasza klinika wybrała opatentowaną metodę (BEYOND ® Polus Advanced) ponieważ jesteśmy przekonani, że:

  • zabieg ten przynosi szybkie i bardzo spektakularne efekty (poprawa nawet o kilka odcieni w tzw. skali VITA).
  • w porównaniu z innymi metodami efekty są lepsze nawet o 30 proc.
  • lampa nie podrażnia nerwów, nie niszczy szkliwa – nadwrażliwość zębów i dziąseł po zabiegu redukowana jest do minimum.
  • jest bezpieczna i – w porównaniu z innymi metodami – przynosi trwały efekt nawet do 2 lat.

Ten film dobrze pokazuje jak wygląda taki zabieg. Zapraszamy!

Na czym polega wybielanie metodą Beyond?

Przeszkolony lekarz stomatolog nakłada na zęby specjalną pastę. Wchodzi ona w reakcję z nagromadzonymi przez lata przebarwieniami na szkliwie. Następnie bardzo silne, skoncentrowane zimne światło lampy (długość fali 480-520 nm) powoduje utlenianie się tych przebarwień. Są one usuwane. Następnie cały proces się powtarza, aby osiągnąć skuteczny efekt.

Zabieg trwa do 60 minut i znaczna poprawa widoczna jest jeszcze tego samego dnia.

Czy wybielanie zębów boli?

Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny. W sporadycznych przypadkach może wystąpić lekka nadwrażliwość szkliwa, ale zazwyczaj mija ona sama po 2-3 godzinach.

Jak przygotować się do zabiegu wybielania?

Wybielanie lampą Beyond nie jest stosowane u dzieci poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Osoby cierpiące na cukrzycę powinny zgłosić to lekarzowi przed zabiegiem.

Na tydzień przed zabiegiem warto przeprowadzić zdejmowanie kamienia, można też położyć fluor aby wzmocnić zęby. Jeśli interesuje Cię skuteczne wybielanie zębów – zachęcamy do kontaktu z Kliniką Dental Estetic >>

Mamy specjalne ceny i sezonowe promocje na wybielanie zębów metodą Beyond.

Skontaktuj się z nami

DENTAL ESTETIC

ul. Skarbka z Gór 132J lok. 25,
03-287 Warszawa

Tel. +48 501 342 094

Email:[email protected]

Wyślij nam wiadomość w Messenger/Facebook