Co motywuje nas do pracy, czyli pozytywne opinie naszych pacjentów!

Jesteś na:


sukces motywacja radość komentarze pacjentów

Często pytacie nas, skąd bierzemy chęć i zapał do pracy. Bo bywają dni, w których w klinice przyjmujemy nawet kilkanaście trudnych przypadków. Ostatnio sporo o tym myślałam i chcę się z Wami podzielić wnioskami.


Bo rzeczywiście, dla „postronnego obserwatora” wszystko, co dzień po dniu robimy w Klinice, to po prostu „zwykłe” zabiegi stomatologiczne: leczenie zębów, leczenie kanałowe w mikroskopie, wykonanie koron, licówek, implantów, higiena czy wybielanie. Dokładnie to robimy – pomagamy, upiększamy. Ale nieprzypadkowo, wraz z całym zespołem Kliniki, wybraliśmy sobie na motto:

„Dbanie o zdrowy uśmiech naszych pacjentów”

Wierzę, że wyleczone i piękne zęby, to istotny element zdrowego stylu życia. To nie tylko kwestia estetyki, ale także komfortu, zadowolenia i pewności siebie. Nasi pacjenci częściej się uśmiechają na co dzień, do siebie i do najbliższych w otoczeniu. Choć zabrzmi to patetycznie, wierzymy, że w ten sposób świat może stać się choć trochę lepszy. No, przynajmniej – bardziej radosny i optymistyczny.

Naukowcy od lat zastanawiają się, co motywuje ludzi do pracy. Najprościej jest oczywiście odpowiedzieć, że pieniądze. Ale to nie jest cała prawda. Do pewnego momentu oczywiście tak, bo przecież każdy chce płacić rachunki i dopiąć domowy budżet do pierwszego. Ale ekonomiści już dawno odkryli, że po zapewnieniu podstaw bytowych, u ludzie aktywnych zawodowo objawiają się inne potrzeby. Praca jest bowiem zjawiskiem ze świata relacji, w którym podstawową walutą są emocje, przyjaźń i związki z drugim człowiekiem (zainteresowanych tematem odsyłam do bloga Julii Kołodko).

Ludzie w pracy chcą być docenieni, mieć poczucie, że wykonują coś ważnego i robią to dobrze. Zapewne dlatego tak bardzo cieszymy się, gdy któryś z pacjentów mówi nam, jak bardzo jest zadowolony z przebiegu leczenia. Na przykład wtedy, gdy po 6 godzinach, spędzonych na fotelu, Pacjentka pisze o nas tak ciepłe słowa. Cieszymy się też, że dzięki leczeniu ortodontycznemu w naszej klinice, udało jej się spełnić wieloletnie marzenie i nabrać dzięki temu więcej pewności siebie.

Pozytywne recenzje, które otrzymujemy na Facebooku czy w Google

…powodują równie wiele radości. Dziękujemy, bo to daje nam siłę i energię na każdy kolejny dzień:

„Profesjonalizm i gwarancja wysokiej jakości usług, a przy tym – wszyscy lekarze mają wspaniałe podejście do pacjenta – to mój ulubiony gabinet stomatologiczny po tej stronie Wisły.” (recenzja w Google)

Miejsce z kompetentnymi lekarzami z powołania. Bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Najmniej boleśnie, jak to możliwe i zawsze z uśmiechem i serdecznością. Polecam.” (fragment recenzji w Google)

„Dental Estetic, to miejsce, w którym najnowsze technologie spotykają się z doświadczeniem, kompetencjami i wrażliwością lekarzy, tworząc najwyższą jakość usług. To miejsce, w którym czuję się bezpiecznie, wiedząc, że dbają o mnie ludzie stale podnoszący swoje kwalifikacje i dbający, żeby miejsce ich pracy pozostawało na najwyższym poziomie pod każdym względem. Polecam całym sercem.” (fragment recenzji na FB)

Kiedyś jedna z zadowolonych pacjentek Pani Ciachow podziękowaniu za skuteczną i pełną życzliwości opiekę, przysłała nam… tort.

To był słodki gest. Tak, oczywiście umyliśmy potem zęby 🙂 Bardzo dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa. Także i Ty możesz podzielić się swoimi wrażeniami z wizyty w naszej Klinice.

Kliknij w ten link, jeśli chcesz zostawić ocenę w Google

Kliknij w ten link, jeśli chcesz zostawić komentarz na Facebooku

PS. O motywacji do pracy lekarza, samodoskonaleniu i sprawianiu, aby pacjent czuł się komfortowo, będzie też sporo na Kongresie Psychologii w Stomatologii, na który wybieramy się w maju. Zajrzycie na profil Stomatologia Dental Estetic na FB, gdzie na pewno więcej wrażeń z kongresu na bieżąco.

Skontaktuj się z nami

DENTAL ESTETIC

ul. Skarbka z Gór 132J lok. 25,
03-287 Warszawa

Tel. +48 501 342 094

Email:[email protected]

Wyślij nam wiadomość w Messenger/Facebook