Szkolimy się: międzynarodowe Targi Krakdent 2019

Jesteś na:


Podróże kształcą – szczególnie, jeśli odwiedzamy jedne z największych targów stomatologicznych w Europie. To świetna okazja, aby poznać najnowsze metody leczenia i innowacyjne technologie, aby wykorzystać je w naszej klinice.

Przyznaję, że uwielbiam się uczyć i pasją tą zaraziłam cały personel naszej kliniki. Staramy się regularnie podnosić kwalifikacje – regularnie uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach i warsztatach branżowych. Właśnie wróciliśmy z Krakowa, gdzie w dniach 11-13 kwietnia odbywał się KRAKDENT, impreza o wieloletniej tradycji. Do stolicy Małopolski co roku zjeżdża 450 wystawców i firm stomatologicznych, a stoiska zwiedza ponad 15 tys. osób. To naprawdę duża impreza. Dla nas jest to okazja, aby rozwijać umiejętności, poznawać nowe wynalazki i technologie.

Krakdent 2019 wejście na targi

Krakdent 2019 (źródło: www.krakdent.pl)

DentaHolding Krakdent 2019 program edukacji onkologicznej

W ramach programu Jestem Czujny Ekologicznie edukowaliśmy się o profilaktyce nowotworów (źródło www.krakdent.pl)

Nowe technologie w Dental Estetic

Zwiedzając targi zawsze szukamy nowych rozwiązań, aby podnosić skuteczność leczenia i komfort naszych pacjentów w obszarach, w których specjalizuje się nasza klinika, czyli leczeniu kanałowym pod mikroskopem, diagnostyce stomatologicznej, chirurgii i skutecznym wybielaniu zębów. Obejrzeliśmy nowinki – unity, skanery, narzędzia chirurgiczne, wypełnienia, materiały i preparaty, wykorzystywane w codziennej pracy. Innowacyjne technologie pozwalają nam lepiej sobie radzić z trudnymi przypadkami – zęby, które niegdyś były nie do uratowania, teraz można skutecznie leczyć i odbudować.

Rozmawiamy ze światowej klasy specjalistami, bo wymiana doświadczeń to dziś w medycynie podstawa. Na Krakdent 2019 dowiedzieliśmy się sporo o nowinkach w leczeniu kanałowym pod mikroskopem – do tego w Dental Estetic przywiązujemy szczególną wagę, to przecież nasza specjalność. Kupiliśmy też nowoczesny System pilników rotacyjnych NiTi V-Taper 2H produkcji amerykańskiej firmy SS White – który pozwala na skuteczniejsze leczenie trudno dostępnych kanałów. Ten produkt został słusznie nagrodzony, jako najlepszy na Targach i zdobył Medal Najwyższej Jakości Krakdent 2019. Już wkrótce zobaczycie go w naszej klinice.

Medal najwyższej jakości Krakdent 2019 Nevadent

Medal Najwyższej Jakości Krakdent 2019 dla systemu pilników rotacyjnych, który kupiliśmy do naszej Kliniki.

Zapraszamy do kontaktu z recepcją Dental Estetic, aby umówić termin wizyty!

Skontaktuj się z nami

DENTAL ESTETIC

ul. Skarbka z Gór 132J lok. 25,
03-287 Warszawa

Tel. +48 501 342 094

Email:[email protected]

Wyślij nam wiadomość w Messenger/Facebook