Polityka jakości w Klinice Dental Estetic

Jesteś na:


Naszym celem jest zdrowy i piękny uśmiech naszych Pacjentów. Dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i jakość usług.

  1. Podnosimy kwalifikacje i kompetencje personelu, zarówno w dziedzinie wiedzy stomatologicznej jak i komunikacji z Pacjentem. Poniżej w tym artykule znajdą Państwo certyfikaty i dyplomy niektórych ze szkoleń, sympozjów zawodowych i konferencji, w których uczestniczyli lekarze i pracownicy Dental Estetic.
  2. Skupiamy się na pacjencie. Nasze podejście to ciepło, wyrozumiałość, wrażliwość i uważność.
  3. Stwarzamy kameralną, komfortową atmosferę w celu złagodzenia stresu związanego z wizytami stomatologicznym.
  4. Do leczenia używamy najnowszych technologii poprzez użycie materiałów i urządzeń testowanych klinicznie.
  5. Zapewniamy lekarza prowadzącego, który przedstawia indywidualny plan leczenia stomatologicznego dostosowany do potrzeb Pacjenta, jego indywidualnych wymagań oraz preferencji emocjonalnych.
  6. Umożliwiamy konsultacje telefoniczne z Lekarzem Prowadzącym oraz awaryjnych wizyt w razie konieczności odbycia pilnej wizyty stomatologicznej (w miarę możliwości).
  7. Dla Państwa komfortu i najlepszej jakości pracy personelu, rezerwujemy dla każdego Pacjenta odpowiednią ilość czasu na planowany zabieg.
  8. Dzień przed wizytą przypominamy o planowanej wizycie telefonicznie albo sms. Prosimy o jej potwierdzenie. Jest to bardzo ważne, aby wizyta została potwierdzona – pozwala nam to lepiej zarządzać czasem lekarzy. Jeżeli zapisany Pacjent nie może przyjść, w jego miejsce zawsze możemy przyjąć zgłaszające się osoby z bólem, nagłe przypadki itp.
  9. Dla Państwa wygody istnieje miejsce parkingowe dla pacjentów kliniki DentalEstetic.
  10. Na wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji.

Certyfikaty jakości, szkolenia i konferencje, w których uczestniczyli lekarze i pracownicy kliniki Dental Estetic:

Skontaktuj się z nami

DENTAL ESTETIC

ul. Skarbka z Gór 132J lok. 25,
03-287 Warszawa

Tel. +48 501 342 094

Email:[email protected]

Wyślij nam wiadomość w Messenger/Facebook