Co nas wyróżnia? Twój Indywidualny Plan Leczenia i Gwarancja Dental Estetic

Jesteś na:


U nas zawsze wiesz, ile zapłacisz. Plan leczenia i Gwarancja wyróżniają Klinikę Dental Estetic. Na czym dokładnie polegają?

Z rozmów z pacjentami wiemy, że często mają pytania i obawy o koszty leczenia. Że prosty z pozoru zabieg będzie skutkował koniecznością wielu wizyt w gabinecie, zaś rachunki będą rosły i rosły. Dlatego właśnie w Dental Estetic dbamy o Twój komfort, także pod tym względem. U nas zaczynasz od spotkania z lekarzem prowadzącym, który przeprowadzi podstawową diagnostykę stanu uzębienia.

Indywidualny Plan Leczenia

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu (pantomografu, zdjęć cyfrowych HD oraz RTG) lekarz wskazuje, które zęby wymagają leczenia, akie będą jego kolejne kroki oraz koszty.

W ten sposób powstaje Twój Indywidualny Plan Leczenia. Dzięki niemu dokładnie wiesz, jakie zabiegi trzeba wykonać, ile wizyt będzie konieczne, oraz ile będą one kosztować. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji – na pewno masz wiele pytań. Wyznajemy zasadę, że tylko ścisła współpraca lekarza z pacjentem daje zadowalający rezultat – a jest nim Twój olśniewający uśmiech, komfort i zadowolenie.

Na wykonywane przez nas usługi medyczne otrzymują Państwo 12-miesięczną gwarancję.

Na wykonywane przez nas usługi medyczne otrzymują Państwo 12-miesięczną gwarancję.

Gwarancja w klinice Dental Estetic

Na wykonywane przez nas usługi medyczne, czyli m.in. leczenie próchnicy, odbudowę zęba czy wybielanie, otrzymują Państwo 12-miesięczną gwarancję.

Można ją w łatwy sposób przedłużyć aż do 3 lat: wystarczy przeprowadzać regularny przegląd (min. co 6 miesięcy wizyta kontrolna i podstawowe zabiegi z zakresu higieny stomatologicznej, takie jak usuwanie kamienia czy fluoryzacja).

Leczenie endodontyczne (kanałowe) nie jest objęte gwarancją, natomiast na zabieg szynowania zębów i szyny relaksacyjne gwarancja wynosi 12 miesięcy.

W przypadku wykonanych prac protetycznych, gwarancja liczy się od momentu zakończeniem realizacji planu leczenia protetycznego, zaleconego przez lekarza prowadzącego.

Jeśli masz pytania dotyczące Indywidualnego Planu Leczenia lub Gwarancji w naszej Klinice, pracownicy recepcji chętnie na nie odpowiedzą – skontaktuj się!

Skontaktuj się z nami

DENTAL ESTETIC

ul. Skarbka z Gór 132J lok. 25,
03-287 Warszawa

Tel. +48 501 342 094

Email:[email protected]

Wyślij nam wiadomość w Messenger/Facebook